Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1966 hodnocení
5
1957x
4
5x
3
1x
2
0x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
L
Lenka Z.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.8.2025
Velmi příjemný e-shop s velkým výběrem. Zboží dorazilo rychle, jen jsem asi zvolila příliš velkou velikost, takže budu muset část vrátit, ale i tak budu nakupovat i nadále. Mohu určitě doporučit.
JK
Jana Kašparová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.8.2025
Velká spokojenost. Vše super dodání i zboží.
LB
Ludmila Beránková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.8.2025
AČ
Anna Čejková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.8.2025
MK
Miroslava Kalousová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.8.2025
krásná bunda pro holčičky, velikost odpovídá, pěkné barvy
AD
Anna Dandová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.8.2025
Jsme spokojeni, zboží krásné, dodání v pořádku.
IH
Iveta Hrdinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.8.2025
Super rychlé dodání zboží.
S obchodem jsem spokojená.
LK
Lenka Křepelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.8.2025
FS
František Stieber
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.8.2025
Spokojenost
JL
Josef Lašák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.8.2025
Velmi, udivuje mě rychlost dodání objednaného zboží, ochota vyhovět, prostě tady budu nakupovat déle. Jsou spolehliví, ověření.
LB
Ludmila Beránková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.7.2025
LK
Lubomír Krebs
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.7.2025
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.7.2025
Skvělý dětský e-shop, všem doporučuji, bezva materiál a kvalitně ušité, dodání rychlé :)
DC
Dana Chromcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.7.2025
rychlé dodání, kvalitní zboží
VG
Věra Gřešáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.7.2025
JB
Jiřina Vožeh Březinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.7.2025
ED
Eva Dolejší
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.7.2025
Super
VH
Věra Hegerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.7.2025
OK
Oldřiška Kiliánová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.7.2025
Všechno proběhlo v pořádku ,rychlé dodání, mikiny jsou z kvalitního materiálu.
Mohu vřele doporučit.
JM
Jana Machková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.7.2025
Jsem spokojená, rychlé dodání, jen si nejsem jistá, že odpovídá velikost. Mám to jako dárek a velikost jsem vzala větší, přesto se mi zdají malé. Uvidím a napíšu.
Jinak jsou šatičky moc hezké.
