NOVINKY

TENTO VÍKEND NAKUPUJTE SE SLEVAMI!
Vážení zákazníci,
přejeme Vám krásný víkend  a na zpříjemnění Vám posíláme slevový kód 5% k Vaší objednávce.
Po vytvoření objednávky zkopírujte kód  a my Vám objednávku přepočítáme.
 
Zkopírujte tento kód -  10762980
 
 
Pozor!! Sleva končí 24.10.2021 o půlnoci !
Využijte akční cenu tepláků!

Tepláků není nikdy dost! Nově jsme pro Vás snížili cenu tepláků pro kluky i děvčata, ať můžete dětem pořídit pořádnou zásobu.

AKCE !! NEJLEVNĚJŠÍ POŠTOVNÉ

Využijte AKČNÍ nabídku poštovného za 49 Kč. Balík Do balíkovny je nejlevnější způsob dopravy, kterou nabízíme pro balíčky do váhy 5 kg. Doručení probíhá zpravidla do 24 hodin od odeslání zásilky. V České republice je dostupných 2200 výdejních míst a stále jich dost přibývá, kde lze balíček vyzvednout. Stačí pouze sdělit jméno a kód pro vyzvednutí zásilky, který obdržíte SMS zprávou, nebo emailem.Není třeba předkládat doklad totožnosti, proto zásilku může vyzvednout i třetí osoba.Na pobočce zvolte tlačítko ,, RYCHLÉ OBSLUHY" ať zbytečně nečekáte dlouhé fronty. 

Nechcete přicházet o naše newslettry?

Pakliže Vám složka Hromadné vyhovuje, ale vadí Vám, že do ní padají naše newslettery. Stačí jakýkoliv tento newsletter otevřít a v jeho záhlaví kliknout na Přesunout do složky Doručené. Od tohoto okamžiku budou znovu všechny naše emaily doručovány do složky Doručené.

LETNÍ ZBOŽÍ V AKCI

Nově jsme přecenovali spousty zboží!! Navštivte naše žhavé letní AKCE.

POZOR ZMĚNA!! Letní prázdniny

Vážení zákaznici,

v době letních prázdnin od 1.7.- 31.8.2021 jsme upravili otevírací dobu kamenné prodejny. 

Po - pá - OTEVŘENO - 9-17 hod

Sobota - ZAVŘENO

Neděle - ZAVŘENO

Přejeme Vám krásné léto.

Nově jsme pro Vás nastavili QR kód

Už nebudete muset složitě přepisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje, když budete chtít zaplatit objednávku. Stačí vyfotit QR kód z faktury chytrým telefonem a platební příkaz v bankovní aplikaci se vyplní automaticky. Jak nastavit mobilní aplikaci naleznete ve svém internetovém bankovnictví.

Podporujte aktivitu

Konečně jsme se dočkali sluníčka na obloze a to je příležitost vyrazit na kolo nebo zahrát s kamarády fotbal. Podpořte děti v aktivitě a oblečte je do vhodného, funkčního oblečení. 

Přivítejte s námi jaro!

My už se na první sluníčko moc těšíme. Nezahálíme a stále pro Vás každý den naskladňujeme novinky jarní kolekce.Sledujte nás, ať nezmeškáte pěkné kousky do šatníku.

Výprodej zimního oblečení !!

Doplňte ještě šatníky za skvělé, výprodejové ceny.