NOVINKY

Svítící vánoční pyžama pro děti

Vážení zákazníci,

nečekejte na poslední chvíli a připravte se letos včas. Drobné, měkké dárky pro kluky a holky máme připraveny! Dívčí a chlapecký, nebeský komfort, který hýčká pokožku Vašich dětí ve dne ve školce a v noci doma. Nová kolekce bavlněných dětských pyžam byla vytvořena za účelem přinášet dětem radost a úsměv z pohodlného odpočinku. Stačí si jen vybrat ze spousty pěkného designu. Jemnost materiálu a pohodlný volný střih si děti rychle zamilují.

Krásný, předvánoční čas

Skvělá volba na zimní radovánky

Zima se už rychle blíží! Užijte si zimní radovánky i za velice mrazivého počasí skvěle. Chlapecké a dívčí kombinézy zajistí Vašim dětem skvělý komfort na horách i ve městě. Zažijte neporazitelné pohodlí, které přináší radost Všem. Skvělý design pro kluky a holky na www.smajlikobchod.cz

POJĎME SE ZAHŘÁT!

Dobrý den, Vážení zákazníci!

Pochmurné počasí a dny se krátí,! Nenechte se zaskočit tímto počasí a užívejte s dětmi podzimní období naplno. V zatepleném oblečení to děti zvládnou skvěle. Vyberte z NOVINEK oblečení pro holky a kluky na každou příležitost, ať už jste se rozhodli jít do města nebo trávit odpoledne v přírodě. Komfort a pohodlí si Vaše děti zaslouží.

Skvělé dny

PODZIM KONČÍ A ZIMA JE TU!

Dobrý den, vážení zákazníci,

zdá se, že teplé podzimní dny jsou u konce a čeká nás ochlazení. Máte už bundu, která Vaše děti zahřeje? Na nic nečekejte a pospěšte si třeba pro zimní bundu, ve které bude klukům a holkám příjemné teplo po celý den. Chlapecké a dívčí zimní bundy u nás vyberete do školy i na hory.

HAPPY DEN SE SLEVOU

Nenechte se zaskočit podzimním počasím Vyjděte s dětmi ven ať už fouká nebo prší a pořiďte jim oblečení ve kterém jen, tak neprochladnou, budou se cítit skvěle a Vy jej pořídíte za přijatelné ceny. V dětském a juniorském šatníku by rozhodně chybět nemělo outdoorové, softshellové oblečení pro kluky a holky, které užijete v chladném podzimním období.

 Posíláme Vám TIPY na praktické oblečení pro děti.  A abychom Vám rozhodování pomohli zvládnout, posíláme Vám SLEVU 7%.na oblečení pro kluky a holky

Ušetřete ještě dnes. Váš slevový kód  HAPPY7 zadejte v košíku při nákupu alespoň 1000Kč nezlevněných produktů. Nejpozději do 1.10..2023

Přejeme Vám šťastné nákupy 

PODZIM S NÁMI ZVLÁDNETE HRAVĚ!

Vážení zákazníci,

babí léto v plném proudu, ale my už pro Vás máme připravenou podzimní kolekci. Až se podzim přihlásí, mějte v zásobě pro děti skvělé oblečení i na chladné dny. Nyní jsme pro Vás naskladnili spousty oblečení pro dívky až do velikosti 176. Buďte u naší NOVÉ KOLEKCE jako první, ať na Vás ještě něco zbyde.

POJĎME SE TROCHU ZAHŘÁT!
 
Dětské a juniorské bundy pro kluky a holky jsou nepostradatelným oblečením v dětském šatníku. Neprofouknou a nepromoknou a děti udrží v suchu a teple v chmurném, podzimním počasí. Drobné ušpinění snadno otřete a mokro z kaluží rychle oschne.  Dbáme na bezpečnost Vašich dětí a tak reflexní prvky jsou pro nás samozřejmostí.
Chlapecké a dívčí bundy jsou vyrobeny ve skvělém designu, aby se líbily hlavně dětem a splňovaly jejich požadavky.
Pojďme se trochu zahřát!
SKVĚLÁ VOLBA NA PODZIMNÍ POČASÍ
 
Dětské a juniorské, softshellové bundy pro kluky a holky jsou vlastně povinnou výbavou každého dětského šatníku. Oblečení, které jen tak nepromokne a neprofoukne a tělo udrží v teple i za nepříznivého, podzimního počasí. Dbáme na bezpečnost Vašich dětí a tak reflexní prvky jsou pro nás samozřejmostí.
Chlapecké a dívčí bundy jsou vyrobeny ve skvělém designu, aby se líbily hlavně dětem a splňovaly jejich požadavky.
 
S námi podzim zvládnete hravě!
AŽ SE PODZIM ZEPTÁ

Vážení zákazníci,

sice slunko ještě pálí, ale my už pro Vás máme připravenou podzimní kolekci. Až se podzim přihlásí, mějte v zásobě pro děti skvělé oblečení i na chladné dny. Nyní jsme pro Vás naskladnili chumláčkové dívčí mikiny, které mají příjemné vlastnosti, které Vaše dívky ohromí. Mrkněte se na ně, ať na Vás také nějaké zbydou.

LÉTO V PLNÉM PROUDU

Vážení zákazníci,

tak konečně jsme se dočkali letních teplot. Aby jste si léto užili na plno, přinášíme chlapecké letní NOVINKY. Kraťasů není nikdy dost a tak pro Vás máme širokou nabídku letních barev pro různé využití. Vybavte šatník pro kluky chlapeckými kraťasy na každou příležitost. Ať už zvolíte jakoukoliv aktivitu nebo jen povalování u vody, zvolte ten správný TIP chlapeckých kraťasů.