NOVINKY

SOFTSHELLOVÉ KALHOTY S FLEECEM VEL.86-170

 

Nově jsme naskladnili oblíbené, softshellové kalhoty s fleecovou podšívkou, které svými vlastnostmi využijí děti od podzimu až do jara.Tělo udržují v suchu a teple a odolávají nepříznivému počasí.Využití pro sport i volné aktivity, v kombinaci s termoprádlem i na zimní radovánky.

Balík do balíkovny

Nově jsme zavedli službu odeslání balíku do balíkovny, za skvělou cenu od 59,-.Všechny způsoby a ceny naleznete   ZDE

 

 

 

 

 

AKCE PRODLOUŽENA

Pro radost Vašich dětiček jsme se rozhodli, naši akci prodloužit. Překvapení v balíčku naleznete ještě v objednávkách do 31.8.2020.

NOVINKY

AŤ VÁM DÁRKY NEULETÍ. Ke každé objednávce dárek zdarma.Využijte nabídky,  akce končí 20.8.2020

Nové naskladnění

Nově jsme naskladnili podzimní produkty a pro Vás , tak rozšířily nabídku v produktech bund, mikin a triček. K velké oblibě patří mikiny úpletové, již uvnitř mírně počesané a velice pěkného, moderního vzhledu.https://www.smajlikobchod.cz/mikiny-1/

Spuštění e-shopu

Už je to tady !!!!!

Od poloviny července jsme spustili nový e-shop na www.smajlikobchod.cz, který  doplňuje, již několik let fungující naši kamennou prodejnu Smajlík, Wonkova 387, v Hradci Králové a internetový obchod na www.mimibazar.cz/smajlikobchod. Pevně věříme, že i Vy budete spokojeni  s rozšířenou nabídkou služeb, zpříjemní Vám pocit z nakupování, ušetří spousty času a Vašim dětem přinese radost.

Váš Smajlíkobchod

Plánované spuštění e-shopu

Připravujeme pro vás spuštění nového e-shopu www.smajlikobchod.cz, který bude naším dalším prodejním kanálem, a bude doplňovat již několik let fungující internetový prodej na www.mimibazar.cz, a naší kamennou prodejnu Smajlík v Hradci Králové, kde bude možný i osobní odběr internetových objednávek. Doufáme, že nové funkce e-shopu vám přinesou nejen zlepšení našich služeb, ale také lepší komfort a příjemnější pocit při nakupování dětského zboží.

Váš Smajlikobchod