NOVINKY

ROZŠÍŘENÍ DOBY VÝDEJNÍHO OKÉNKA

Rozšířili jsme pro Vás výdejní dobu okénka. Vaše objednávky z www.smajlikobchod si můžete vyzvednout každý den. 

Vyzvednutí objednávek v době Covid19

Osobní převzetí objednávek z našeho e-shopu můžete vyzvedávat zboží na kamenné prodejně Smajlík u výdejního okénka i po dobu momentálního uzavření prodejny z důvodu Covid 19

Předpokládané otevření prodejny je 23.1.2021 podle momentálního rozhodnutí vlády ČR.

Doručení pod stromeček

Garance doručení do Vánoc.

Zboží pod stromeček objednávejte nejpozději do 18.12.2020 do 12hodin.

Přejeme klid a pohodu při vybírání zboží pro Vaše děti.

ZATEPLETE DĚTEM ŠATNÍKY !!!

Oblíbené, sportovní kalhoty, chlapecké a dívčí, jsme naskladnili již od velikosti 80 až do velikosti 146. Využijete je pro volný čas,  při podzimních procházkách, v zimním období do školky a školy.

SOFTSHELLOVÉ KALHOTY S FLEECEM VEL.86-170

 

Nově jsme naskladnili oblíbené, softshellové kalhoty s fleecovou podšívkou, které svými vlastnostmi využijí děti od podzimu až do jara.Tělo udržují v suchu a teple a odolávají nepříznivému počasí.Využití pro sport i volné aktivity, v kombinaci s termoprádlem i na zimní radovánky.

Balík do balíkovny

Nově jsme zavedli službu odeslání balíku do balíkovny, za skvělou cenu od 59,-.Všechny způsoby a ceny naleznete   ZDE

 

 

 

 

 

AKCE PRODLOUŽENA

Pro radost Vašich dětiček jsme se rozhodli, naši akci prodloužit. Překvapení v balíčku naleznete ještě v objednávkách do 31.8.2020.

NOVINKY

AŤ VÁM DÁRKY NEULETÍ. Ke každé objednávce dárek zdarma.Využijte nabídky,  akce končí 20.8.2020

Nové naskladnění

Nově jsme naskladnili podzimní produkty a pro Vás , tak rozšířily nabídku v produktech bund, mikin a triček. K velké oblibě patří mikiny úpletové, již uvnitř mírně počesané a velice pěkného, moderního vzhledu.https://www.smajlikobchod.cz/mikiny-1/

Spuštění e-shopu

Už je to tady !!!!!

Od poloviny července jsme spustili nový e-shop na www.smajlikobchod.cz, který  doplňuje, již několik let fungující naši kamennou prodejnu Smajlík, Wonkova 387, v Hradci Králové a internetový obchod na www.mimibazar.cz/smajlikobchod. Pevně věříme, že i Vy budete spokojeni  s rozšířenou nabídkou služeb, zpříjemní Vám pocit z nakupování, ušetří spousty času a Vašim dětem přinese radost.

Váš Smajlíkobchod